Koçtaş Ürün Yamuldu!

Umit K. |

Henüz bir hafta oldu montaj yapılalı..İçinde ankastre fırın vs. de yok... Nasıl ürün satıyorsunuz, montaj mı yanlış anlamıyorum. Dolap eve geldiğimde yamulmuş... Ayaklar çarpılmış sadece dekor olması gereken suntaya yaslanarak duruyor. Üstelik geldiğimde en alt kapak hatalıydı, gelip değişeceğiz dediler, ne gelen var ne giden. Koçtaş Yenibosna müşteri hizmetlerine gittim bizzat, siz Mall of İstanbul'dan almışsınız oraya gideceksiniz vs. Gerçekten bu son olacak... Tüketici hakları denen bir kanun var haberiniz olsun... Gereği yapılacaktır.

Etiketler :

Müşteri Hizmetleri Personel Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  11:54

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek, boy dolabının aşırı yüklemesi ve duvara monte ettirilmemesi sonucunda devrilme yaşandığı vurgulanmıştır. 11.09.2015 tarihinde servis yönlendirilmesi yapılarak yamulan ayakların değişimi yapılmış ürün duvara sabitlenmiştir. Annesinin hediye ettiği tabakların kırılmasından dolayı duyduğumuz üzüntüyü ilettiğimiz müşterimiz aramamızdan duyduğu memnuniyeti iletmiştir. Müşteri memnuniyeti için dolabın montaj bedeli kendisine iade edilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • 14 Eylül
  14:12

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetleri 1470232 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Umit K.
  11 Eylül
  17:16

  Nihayet nasıl olduysa dolabın kapağı için servis geldi. Servise gelen arkadaş beni ancak aynı gün yarım saat evvel arayıp evde misiniz dedi, iyi dedim neyse hallolsun da, iş yerim yakın eve gittim. Ayakların da yamulduğunu söyledim servise ve dolabı boşaltayım mı hemen diye de sordum... Abla gerek yok ben halledeceğim dedi ve olan oldu... Mutfaktan gelen gümbürtü, şangırtıyla fırladım ki dolap devrilmiş. allah'tan servis elemanlarına bir şey olmadı. Efendim dolabı duvara monte etmek gerekirmişmiş, bunu böyle söylesenize önceden... Canım annemin hediye ettiği tabak takımı parça parça yerlerde. Bu şikayetimi aynı şekilde Tüketici Hakları Hakem heyetine ileteceğim.