09 Temmuz 2013

Koçtaş Ürün Servis Ücreti!

Anneme hediye olarak aldığım ve uyum sorunlarından dolayı iade ettiğim hiç açılmamış ürün için iade sırasında herhangi bir bilgi verilmemesine rağmen şubeye gittiğimde ürün için servis bedeli alındı.

Buna karşın ücreti bir 30, bir 40 TL denildi. Dakikalarca telefon görüşmeleri yapmama rağmen sorunumu çözmediler ve daha sayamayacağım bir çok şey. Artık Koçtaş benim için bitmiştir. Tüm çevreme müşteri ilişkilerini nasıl yönettiklerini üşenmeden anlatacağım.

Sevdim 84 Okunma

Cevaplar

  • Sevdim 12 Temmuz 2013

    Firma çözüm üretmek yerine olağan durumu bana defalarca anlattı. Ancak sıkıntım ile ilgili herhangi bir çözüm üretmediler. Merkez operasyon diye bir şey yok ve ulaşamıyorsunuz. Sadece oldu olsun diyerekten müşteri hizmetleri numarası ve çalışanı var. Müşteri hizmetleri hiç bir şekilde sorun çözmüyor. Dinleyip sizi ürünü aldığınız mağaza yönlendiriyor. Mağaza ile çözemediğim sorunu tekrar mağaza ile nasıl çözebilirim ki? İş politikalarında müşteri memnuniyeti için çalışmadıklarını tek yaptıkları yapabildikleri para kaybetmemek. Para kaybetmemek için müşteri kaybetmeyi bile kabullenmiş bir firma. Bu firmadan artık bir toplu iğne dahi almayacağım.

  • Sevdim 09 Temmuz 2013

    Şikayetlerimi ve rahatsızlık duyduğum konuları defalarca aktarmama rağmen çözüm ve müşteri odaklı olarak değil para kaybedeceğiz mantığı ile düşündükleri için bir daha firmaya ürün almak için adım dahi atmayacağım.

  • Koçtaş Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön