Koçtaş Ürün İadesi Sırasında Kaybedilen Ürün...

Ahmet Ç. |

Koçtaş internet mağazasından 19 Haziran 2016 tarihinde 17 parça ürün satın aldım. Sonrasında ürünlerden sadece bir adet musluğu geri iade etmek istedim ve iade formunu doldurup gelen Koçtaş nakliye ekibine teslim ettim. Ancak aradan 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen ürün iadesi tarafıma yapılmadı. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Sürekli olarak başlarından savmak için ilgili yerlere ilettik diyorlar ancak şundan eminim ki 1 milyon defa arasam hep aynı şekilde başlarından savacaklar.

Müşteri hizmetleri adeta müşterilere karşı bir duvar gibi. Müşteriler bu duvarı aşamasın ve daha yetkili kişilere ulaşarak mağduriyetlerini gidermesini diye. Benim iade ettiğim musluk hala kayıtlara girmiş değil. Çalışanları aşırı derecede sorumsuz ve dikkatsiz. Ya musluğu mu kaybettiler ya da bir çalışan zimmetine geçirdi nasıl olsa müşteri hakkını arayamıyor diye rahatlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  11:57

  Merhaba,

  Talebiniz 2787476 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birime iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr