10 Ağustos 2016

Koçtaş Ürün İadesi Sırasında Kaybedilen Ürün...

Koçtaş internet mağazasından 19 Haziran 2016 tarihinde 17 parça ürün satın aldım. Sonrasında ürünlerden sadece bir adet musluğu geri iade etmek istedim ve iade formunu doldurup gelen Koçtaş nakliye ekibine teslim ettim. Ancak aradan 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen ürün iadesi tarafıma yapılmadı. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Sürekli olarak başlarından savmak için ilgili yerlere ilettik diyorlar ancak şundan eminim ki 1 milyon defa arasam hep aynı şekilde başlarından savacaklar.

Müşteri hizmetleri adeta müşterilere karşı bir duvar gibi. Müşteriler bu duvarı aşamasın ve daha yetkili kişilere ulaşarak mağduriyetlerini gidermesini diye. Benim iade ettiğim musluk hala kayıtlara girmiş değil. Çalışanları aşırı derecede sorumsuz ve dikkatsiz. Ya musluğu mu kaybettiler ya da bir çalışan zimmetine geçirdi nasıl olsa müşteri hakkını arayamıyor diye rahatlar.

Ahmet 152 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Merhaba, Talebiniz 2787476 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birime iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön