Koçtaş Teslimat Sorunlu!

Fatih A. |

14.06.2015 de ödemesi gerçekleştirilen gardırop için teslimatı 03.07 de, hizmet formunda belirtildiği gibi araç üstünde yapıldı.

Ürünü teslim alan ailem (65 yaş). Ürünün anlaşılacağı gibi ağır ve uzun parçaları bulunmaktadır. Koçtaş gibi bir firma ürün alan kişilere sadece araç üstü veya montaj dahil teslimat şeklinde iki öneri sunması gerçekten saçma.

Nakliye ücretinin, eve kadar teslim içerecek şekilde düzenlenmesi, taşıyamayacak durumdaki insanlara bu hizmeti ücretiyle sağlaması gerekmektedir. Mevcut nakliye ücreti 35 TL'yerine eve kadar teslim yapılarak ona göre ücret talep edilebilir. Bugün internetten aldığınız mobilyalarda bile eve kadar teslimat bulunmaktadır.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  15:06

  Merhaba,

  Müşterimiz ile telefonla görüşülerek verdiğimiz hizmet ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmış ve müşterimize önerilerinin merkez ve nakliye&montaj birimi ile paylaşılacağı bilgisi aktarılmış ayrıca nakliye birimlerine özellikle yaşlı müşterilerimize inisiyatif kullanarak yardımcı olmaları ile ilgili bilgilendirme yapılacağı iletilmiştir. Müşterimize yardımcı olunamadığı için kendisinden özür dilenmiştir. Müşterimiz ilgimize teşekkür ederek memnuniyetini dile getirmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • 20 Temmuz
  13:09

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetleri 1246943 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr