16 Mayıs 2013

Koçtaş Siparişim Hala Kargolanmadı!

6735NBG4D2 numaralı 07.05.2013 te verdiğim microdalga fırın siparişi hala gelmedi güya anneler günü hediyesi olarak satın almıştım . Ne anneler günü kaldı ne sabır kaldı hala beklemedeyim. Bir kaç kez aradım hala tedarik sürecinde olduğu belirtildi .

Kokarım diğer şikayetleri sonuçlanmamış yada sözde standart cevaplarla sonuçlanmış gibi görünen insanlar gibi banada ürün temin edilemediği için siparişinizi iptal edeceğiz diyecekler böyle giderse. Bu kadar şikayet almış olmasını koçtaş gibi bir firmaya yakıştırmadım demek kusurları haddinden fazlaymış şikayet var sitesini her alışverişten önce gözden geçirmek gerekiyor anlaşılan.

Kürşad 223 Okunma

Cevaplar

 • Kürşad 15 Ağustos 2013

  birdaha adımımı dahi atmayacağım bir firma insanlarla dalga geçen yerde işim yok

 • Kürşad 22 Mayıs 2013

  6735NBG4D2 numaralı ürünü daha önceki şikayetimde tedarik edemeyeceğinizi söyleyerek atlatarak göndermediniz , satışı iptal ettik kartınıza gün içerisinde iade edeceğiz dediniz, kaç gün oldu hala bir iade söz konusu değil, paranın üstüne mi yatacaksınız bilemiyorum ama sizi takip etmekten paramla rezil olmaktan bıktım usandım herkese benden nacizane talihsiz tecrübeme istinaden tavsiye ; koçtaş tan en az 10 kere düşünün alışveriş yapmadan önce !!!!!

 • Kürşad 22 Mayıs 2013

  gün içerisinte karta iadesi yapılır dediniz hala takip ediyorum hala bir iade yok derhal paramı iade edin bu işkencenizden kurtulayım bidahada adınızı dahi anmayacağım söz !!!!

 • Koçtaş Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 08502105050 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Koçtaş Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme ilgili birimlere iletilmiştirek memnuniyeti sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 08502105050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön