24 Ekim 2016

Koçtaş Sipariş Verdiğim Bir Dakika Sonrası İptal Ettirdiğim Halde Ürün Teslim Edildi.

Sipariş verdiğim ürün promosyon kodu giremediğim için bir dakika sonrası iptal ettirdiğim, görüşmeler sonucunda tamam denildiği halde ürünü teslim edildi. İade ettiğim ama sisteme işlenmediği için ürünün kargodan geri teslim alınması aşamasında defalarca arama yaptığım halde, bana iptal 6 hanelik referans numarası verilmemektedir.

Kargoyu arıyorum iade yönlendirmesi yapılmadığı söyleniyor. Koçtaş'ı arıyorum bu numarayı veremeyeceklerini söylüyorlar. Koçtaş'ın müşteri hizmetleri konuyu dinlemiyor ve ilk görüşmede çözülecek olan bu konu teslim edildi edilerek uzadı. Şimdi konuyu çözecek merci neresi bilmiyorum. Ürünü teslim edemiyorum. 4892 sayılı yasaya istinaden bilgi istediğim halde dönüş yapılmadı tarafıma.

Funda 247 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz 3002478 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birime iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön