25 Ağustos 2014

Koçtaş Sipariş Alımı ve Teslimi Sorunlu!

Normal mağazada da satıldığını bilmediğim bir ürün için İnternet Mağazasına baktım ve buldum. Ürünü kartla ödedim. Sistemlerindeki hata yüzünden sipariş askıda kalmış. Ödeme yapmadığımı düşünerek için siparişle ilgilenmediler. İki gün yoğun bir yazışma, telefon görüşmeleri, dekont (dört farklı kişiyle görüşerek) göndererek ödemenin kontrolünü yaptırdım. "en kısa zamanda gönderiyoruz" dediler.

Ödeme yapalı 5. gün bitti. Normal şartlarda bu ürün en fazla iki günlük bir gecikmeyle teslim edilebilir. Zira ürünün çıkış yeri adresime yarım saat mesafede. Kurumsal bir firma kendi sisteminden kaynaklı sorunlar için özür mahiyetinde bir şeyler yapmalı ama özür bile dilemediler.

Muharrem 1.330 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 26 Ağustos 2014

    Ben şikayeti zaten ürünün muhtemel teslim edilmesine çok yakın bir zamanda yazdım. Yani ürünü göndermediler diye değil. Böyle bir durumda hakkımı arayamayacak kadar aciz bir tüketici değilim.Fakat bir tüketici olarak kurumsal bir firmanın kendi sistemindeki hata yüzünden tüketiciyi mağdur etmesi, ve dahası bizzat benim çabalarımla sistemlerindeki hatayı fark etmeleri. Ve en önemlisi de ödeme yaptıktan sonra 6. günde ürünün benim çabalarımla gönderiliyor olması. Çalıştıkları kargo firması sorumsuz. Kargo takibi sistemleri 24 saatte bir takip imkanı veriyor. Ve bütün bu sorumsuzluklara rağmen bir özür dileme yok. Ayrıca ürün bizzat şahsıma değil komşuma teslim ediliyor. İşteki disiplinsizliğe, sorumsuzluğa bakınız!!!

  • Koçtaş Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin mükerrer sipariş iptali sağlanmış, diğer siparişi ile ilgili teslimat gerçekleştirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön