Koçtaş Parke Yapımında Hatalar!

Fatma E. |

28.07.2016 tarihte bize döşenecek denilen parke malzemesi bırakıyorlar. Ustaları ertesi gelip döşeme işini yapıyor ama sıkıntı burada bitmiyor. O gün cuma olduğu için bekleyen ev sahibi cumaya gidiyor. Usta ve yardımcıları da kalan yerleri üstün körü yapıp evden çıkıyor. Hataları tespit edip Koçtaş'tan düzeltmesini istiyoruz. Bize kontrol randevusu diye 1 hafta sonraya gün veriyorlar ama günü geldiğinde ne gelen var ne de arayan. İlgileniyoruz diye cevap veriyorlar. Hep ertesi güne erteleyip.

En son ayın 07.08.2016 tarihinde Kiracı temizlik yaparken "ustalarıda" bizi aradıktan 15-20 dk sonra eve gidip saçma sapan tadilat yaptığını söyleyip bizimle görüşmeden yine gidiyor. Biz yaptıklarını ve yapması gereken yerleri yapmadığı için resmen çıldırdık. Usta 8.8.16 da saat 19.30 da geldi. En başta yapacağı işlemi en basit şekilde yaptı ve onun dediğine göre bizi mutlu ederek ayrıl.

Etiketler :

Adreste Kurulum Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  16:02

  Merhaba,

  Şikayetiniz 2795118 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr