29 Mart 2013

Koçtaş Neredeyse 1 Ay Olacak Hala Ürün Göndermediler!

1 ay önce sipariş verdim. 7 iş günü içerisinde teslim olacak ürünler gelmeyince 10.gün aradım. Biz size dönüş yapacağız dendi. 1 hafta sonra tekrar aradım yine ürün transferinden bahsettiler 2 ürün başka mağazadan gelecek diğer 3 ürün hazır dendi. 2 ürünü iptal edin, 3 hazır olan ürünü gönderin dedim. 1 hafta geçti yine tık yok.

Aradım şikayetimi belirttim size döneceğiz dendi yine geri dönüş yok. Genel müdürlüğü arayıp şikayet ettim ilgileneceğiz dendi yine birşey yok! Bundan sonra koçtastan alışveriş? Kesinlikle Hayır. Parayı kestikleri için başka bir ürün alamadım ve 400 tl zarar ettim. Günlük 13 bin kişinin girdiği web siteme bu olayı yazacağım, diğer insanlarda bunu görüp koçtastan alışveriş yapmasın.

Emin 77 Okunma

Cevaplar

  • Emin03 Nisan 2013

    Memnuniyet felan sağlanmamıştır!. Bunu bütün insanlar duysun, görsün. Bu rezillik yüzünden bu saçmalık yüzünden firmayı tekrar ben aradım. Evet yanlış görmüyorsunuz halen bana dönüş yapılmadı ve firmayı tekrardan ben aradım. yine kibarca bilgi istedim sonuç aynı oluncada siparişimin kesinlikle iptalini belirttim ve siparişimi iptal ettirdim. Birde utanmadan memnuniyet sağlanmıştır diye cevap veriliyor. Tüm telefon kayıtları elimdedir, memnuniyet felan yoktur. Koçtaş beni zarara uğratmıştır ürünü yollayacağız diyip yollamadıkları için ben müşterilerime mahçup oldum ve elimdeki işleri yapamaz hale geldim. Eğer bana ürünü gönderemeyecez,üründe sorun var vb. herhangi bir geridönüş yapılsa hemen siparişimi iptal ettirip başka firmadan alırdım, fakat oyaladılar dönüş yapacağız diye diye sonunda da sipariş iptal oldu. Genel müdürlüğe firmanızda işini tam anlamıyla yapmayan bir birim olabileceğini lütfen araştırıp gerekli müdaheleyi yapıp KOÇTAŞ ismini kirletmemeleri için öneride bulundum. Önerimi dikkate alacaklarını söyleyip geçiştirdiler yine dönüş yapmadılar. Müşteri temsilcilerinden biri bana adını verip kesinlikle geri dönüş yapacağım dedi (kayıtlar elimde inkar etsin) bütün gün bekledim kimse aramadı. Enson aradığımda da beyfendi ben sizi arıyacaktımda hatlarda sorun vardı bilmem ne. Bu firmada işini iyi yapmayan bazı insanlarvar gözünüze perde çekmeyin sayın yöneticiler. Firmanızın adını kirletmemeleri için alt birimlerinizi denetleyin. Halen iyiliğinizi istiyoruz fakat umrunuzda mı? bence değildir.

  • Koçtaş Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön