Koçtaş Nakliye ve Ürünün Temizlik Problemi!

Burak Y. |

02.06.2016 tarihi saat 18:31'de Eryaman Koçtaş'tan yaklaşık 1.80-1.90 cm boyunda bir banyo dolabı aldım, verdiğim tutar 339 TL. 4 km bir mesafede oturmama rağmen 70 TL nakliye parası istediler. Koca paketi benim götürmem gerekiyormuş. İçeriden kocaman bir koli geldi ve arabama zar zor konuldu. Koliyi aracıma yerleştirirken koltuk döşemesi deforme olmuş. Ayrıca araçtan koliyi indirirken de her yerin, arka koltuklar dahil, toz içinde kaldığını gördüm. Koltuk derisinin deforme olmasına mı yanayım yoksa aracın toz içinde kalmasına mı, ya da yanımda kocaman bir koliyle trafikte güvensiz bir şekilde seyahat etmeme mi yanayım?

Ayrıca koli tek başıma kaldıramayacağım kadar ağırdı. Yanımızda korumalarla, uşaklarla gezmiyoruz ki. Böylesine zorlaştırmak kime ne yarar sağlıyor merak ediyorum. Koçtaş yetkilileri gelip arabamı görebilirler. Tüm şikayetlerimin Koçtaş tarafından giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Eksik Teslimat Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  17:05

  Merhaba,

  Talebiniz kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Burak Y.
  17 Haziran
  16:40

  En kısa sürede irtibata geçilecektir dediniz. Bugün 15. gün oldu. Koçtaş'ın zaman kavramı oyalamaya yönelik onu anladim. Ne arayan oldu ne soran. Böylesine kurumsal bir şirket oldugunuz için teşekkür ederim

 • 03 Haziran
  09:40

  Merhaba,

  Talebiniz 2555005 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr