06 Ekim 2016

Koçtaş Nakliye Gecikmesi ve Yanlış Ürün Getirilmesi!

Kartal Koçtaş Mağazasından yaklaşık 5 adet banyo ürünü satın aldım. Duşakabinlerden birinin geç geleceğini söyleyerek tüm siparişlerimin teslimatını 3 gün ertelediler. Fakat erteledikleri gün dahi hiçbir ürün elime ulaşmadı. Mağazayı her aradığımda defalarca farklı kişiye bağlayıp en az 3 kişiye aynı sorunu anlattırdılar. Gecikmeli olan ürün dışındaki ürünlerimi defalarca aradıktan sonra 1 hafta gecikmeli teslim ettiler. Sorunlu olan kabin için de sürekli erteleyip duruyorlar. Üstelik mağaza temsilcisine ulaşmak mümkün değil. Telefonları açan yok. Bugün müşteri hizmetlerini aradım ama 6 saattir hala geri dönüş yapamadılar onlar da. Bir daha kesinlikle Koçtaş'tan ürün satın almayacağım!

Seren 361 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi06 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz 2948790 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Seren06 Ekim 2016

    Getirdikleri ürünlerden birini de yanlış getirmişler. Tekrar gelip değiştirmek durumunda kaldılar. Nakliye ve müşteri hizmetleri konusunda çok kötüler!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön