Koçtaş Müşteri Mağduriyeti Had Safhada!

Seval Durmaz E. |

Koçtaş Kuşadası şubesinden yapmış olduğum alışverişin, 10.12.2015 tarihli iadesi işleminde Koçtaş personeli tarafından yapılan hatanın düzeltilmemesi durumunda defalarca Koçtaş Genel müdürlüğü, şikayet hattını aradım. Her seferinde geri dönüş sağlanılacağı söylendi ve geri dönüş olmadı, mağduriyetim giderilmedi.

Böylesine büyük, Türkiye'nin bir çok yerinde şubesi olan ve müşteri memnuniyetlerinin kendileri için çok önemli olduğunu savunan bir şirketin bu denli ilgisizliği şüphe uyandırıcı. Bu şikayetim de bir sonuca ulaşmadığı takdirde gerekli tüm yasal işlemleri başlatacağım. Koçtaş'a saygılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  17:25

  Merhaba,

  Şikayetiniz kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Seval Durmaz E.
  15 Aralık
  17:13

  5 Gündür beklediğim geri dönüş ancak buradaki şikayetimden sonra yapılabildi. Ve gelen cevap kısaca yasal süreç başlatın hanımefendi oldu. Elimdeki slipte 2 taksit yazıp kredi kartıma 7 taksit yansıyan bu durum Koçtaş'ın kandırmacasından başka bir şey değildir. Gerekli tüm işlemler başlatılacaktır.

 • 15 Aralık
  14:41

  Merhaba,

  Şikayetiniz 1942236 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr