12 Eylül 2014

Koçtaş Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

10.09.2014 tarihinde internetten verdiğim çalışma masası siparişim 12.09.2014 tarihinde elime geçti. Yalnız gelen masada üretim hatası var ve müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum. Yalnız 10 dk. beklememe rağmen halen daha müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşamıyorum. Sorunumla ilgili çözüm bulma ümidim yok. Ürünü iade etmek istiyorum.

Azem 184 Okunma

Cevaplar

 • Azem 11 Ekim 2014

  Her aramamda onca zaman telefonun ucunda bir müşteri hizmetleri yetkilisiyle haberleşmeye çalışmak, ürün elime geçtikten ve montaj sırasında hatalı olduğunu farketmemden 10dk sonra aramama rağmen ürün benden 15 gün sonra alındı. İadesinin ürün depoya girdikten hemen sonra yapılacak denmesine rağmen o da 15 gün sonra ancak yapıldı. Bu kadar mağduriyetten sonra telefonda beni arayan müşteri hizmetleri yetkilisine de belirttiğim gibi bir daha KOÇTAŞ'ı tercih etmeyeceğim bu ve benzer durumlarda!

 • Koçtaş Temsilcisi10 Ekim 2014

  Merhaba, Müşterimizin ücret iadesi gerçekleştirilerek, geri ödemesi sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Azem 15 Eylül 2014

  Firma müşteri hizmetleri konusunda oldukça zayıf. Tercih ederken bir daha düşünün derim!

 • Azem 15 Eylül 2014

  Şikayetimle ilgili aradan 4 gün geçmesine rağmen herhangi bir şekilde benimle ilgilenilmediği gibi yaklaşık 17dk'lik beklemeden sonra ulaştığım müşteri hizmetleri yetkilisi iade talebimi almış fakat halen daha aldığım masayı geri almak için hiçbir yetkili benimle temasa geçmemiştir. Şu anda da müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışmama rağmen 10dk'yi aşkın bir süredir bağlanmayı bekliyorum. Hiçbir şekilde bir daha Koçtaş'ı benzer konularda tercih etmeyeceğim gibi satın almayı düşünen tanıdıklarıma da yaşadığım tecrübeyi anlatacağımı belirtmek istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön