Koçtaş Montaj Sorunu -Mağazaya Ulaşamamak.

Ozcan A. |

1152813 no.lu sipariş parke montajı söz verilen saat dilimleri arasında maalesef gerçekleşmemiş. Yenibosna Koçtaş şubesini defalarca aramama rağmen ne montaj bölümü nede müşteri hizmetleri ulaşamadım. Koçtaş müşteri hizmetleri yardımıyla y. Bosna mağazasından D*** hanım aradı başka ustaların yönlendirme yapılacağı bilgisi vermiş fakat kimse montaj için gelmedi, bilgi vermedi.

Nasıl bir organizasyon yapıldı bilmiyorum ama bugün beni saat 10-17:30 kadar mağdur etmiştir. Hiç kimse montajın bugün olmayacağı hatta beni umutlandırıp 3 saatten daha fazla montajın yapılacağı yerde kalmama sebep olup olmuştur. Zamanında yaptıramadığım montaja mı, yoksa işimden gücümden oldum ona mı üzüleyim.

Etiketler :

Adreste Kurulum Montaj Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozcan A.
  22 Mayıs
  15:46

  Gelen SMS bakıcak olursak ki bunu sizlerle paylaştım10:00-14:00 da gerçekleşmedi. Ustalar montaj adresine geldiğinde saat19:00 di ki site içerisinde maalesef bu saatte çalışma gerçekleşmemektedir. İnsanlar biraz empati yapıp bu saatte oluşan sesleri yorgun insanları ve komsularımı rahatsız ederdiki usta tabi bunu belirtti. Ayrıca usta zemine yaparım fakat garanti vermem dedi çünkü çok fazlada olmasa eğim biraz bozuk dedi ki İstanbul\'un en iyi işliğin olduğu bir semttir burası. İsterseniz yapalım dedi bende zaten kiraya vereceğim önemli değil dedim. Yani zemin alakalı veya zamanında montaj için gelinmiş değil ilk önce, olayı ve neler gerçekleştiğini öğrenin ondan sonra yazmanızın daha uygun olacağını düşünüyorum. Çünkü kendinizii be kadar haklı çıkartmak isteseniz daha çok batıyorsunuz

 • 22 Mayıs
  15:27

  Merhaba,

  Müşterimizin adresine bir önceki montajda uzama olması sebebiyle geç gidilmiştir. Müşterimiz, ustalarımız adrese gittiğinde o saatte adreste montaj yaptırmak istemediğini iletmiştir. Ustalarımız müşterimizin zemini uygun olmadığı için strafor alınmasını istemiştir. Müşterimiz strafor alacağını iletmiştir. Müşteri memnuniyeti adına ertesi gün sabah ilk servis gidilerek montaj işlemi tamamlanmıştır.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Ozcan A.
  18 Mayıs
  19:52

  Magza tarafından çözümlenen bir şey yok. Koçtaş verdiği sözü tutamadı bende başkasına verdiğim sözü tutamadım. İş işten geçtikten sonra hiçbirşeyin değeri ve anlamı kalmıyor.

 • 18 Mayıs
  19:24

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetleri ilgili mağazamız tarafından çözümlenmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr