16 Mayıs 2016

Koçtaş Montaj Problemleri!

Firmanızın Forum İstanbul mağazasından İstanbul mutfak ve boy dolabını aldım. Montaj sözleşmesindeki fiyatlandırmaların fahiş olduğundan vazgeçtim ve kendim montaj ettim. Ama ürün elime geçtiğinde 1. montaj şemasında numaralandırma var ama ürünlerde numaralandırma yok. Bir sürü problemle uğraştım 2. problem ürünlerin dolaba montaj edeceğim ama klavuz delikleri yok özellikle kapaklara takılacak kulp için hiçbir şey demiyorum onların nasıl montaj olacağını hala bilmiyorum ayarlanmıyor cnc işlemle delinmesi lazım eşit olması için.

Birinci sorum şu ürünü sattığınızda sizden zorunlu olarak montaj hizmeti mi almamız lazım. 230 TL ürünün yüzde 25 olarak montaj parası istiyorsunuz ve en ufak bir şey için 10 veya 20 TL ek olan şeyler için ücretlendirme talep ediyorsunuz illa size montaj ettirelim mi diye bu mutfak dolabını eksik bir biçimde yolluyorsunuz. Problemimi çözmenizi istiyorum.

Hasan 2.237 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi02 Haziran 2016

    Merhaba, Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı01 Haziran 2016

    Forum İstanbul koctas mağazasından gelen ekibe çok ve koctas iletisim merkezine teşekkür ediyorum ellerinden geleni yapıp problemi cozuduler.

  • Koçtaş Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Merhaba, Talebiniz 2495703 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön