04 Eylül 2013

Koçtaş Montaj Kılavuzu Yok!

02-08-1013 tarihinde Edremit Koçtaş'tan HYDOCBN BOĞAZİÇİ modeli bir duşakabin satın aldım. Kabinin teslimi anında paket açılarak bana teslim edilmedi. Bir eksiği varsa ne olacak diye sorduğumda bunlar fabrikasyon imalattır, eksik olmaz denilerek bana kağıtlar imzalatıldı.

Duşakabini alıp Ayvalık'a getirdim. Ertesi gün montajı yapacak ustam geldi paketleri açtık. Kutu içerisinde montaj kılavuzu yoktu. Bazı kısımlar ise daha önce açılmış ve profiller çizilmiş görünümdeydi. İçerisinde montaj dubelleri de yoktu.

Durumu birkaç kere Edremit'e ve Koçtaş İstanbul Merkez ofise iletmeme rağmen, satılan ayıplı malın düzeltilmesi için hiçbir işlem yapılmadı.

Hasan 183 Okunma

Cevaplar

 • Hasan24 Ekim 2013

  Koçtaşın yukarki cevabı onların dahili işlemidir benim soruma hiçbir şekilde cevap deyildir.

 • Hasan08 Eylül 2013

  Sikayetim var sitesine durumu ilettikten sonra KOÇTAŞ tan en küçük bir hareket olmamıştırsadece durum ilgili birime iletilmiştir, diye mesaj atıldı.İlgili birime iletilmesi onların dahili meselesidir, benim sikayetimin cevabı deyildir.

 • Hasan05 Eylül 2013

  Koçtaş Müşteri Hizmetlerinden gelen birinci mesajda ; işlemim 06-08- 2013 tarihinde, 2.ci mesajda ise 04-09-2013 tarihinde işlemin sonuçlandırıldığı ifade edilmektedir.Bu ifadeler tamamen gerçek dışıdır. Koçtaş firması bana olmayan montaj kılavuzunumu göndermşiştir,olmayan dubelimi göndermiştir, daha önceden profillerde yapılmış çizlerimi düzeltmiştir.yoksa elemanını gönderip tahkikmi yaptırmıştır. ne yapmıştır da işlem tamamlanmıştır demektedir. masa başından mesaj atmak ve gerçek dışı ifadeleri kullanmak kolaydır,ama bunlar ayıplı malı düzeltmez, bu uygulama KOÇ geleneğine uymamaktadır.

 • Koçtaş Temsilcisi04 Eylül 2013

  Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön