Koçtaş Kusurlu Ürün Satışı, İade Süreci!

Serin J. |

2 ay önce Koçtaş'tan banyo dolabı takımı aldık. Monte edildikten sonra annemden öğreniyorum ki lavabo kısmı kırık. Annem çalışanı uyarmasına rağmen, verilen cevap; "Eğer gözükmeyen bir yerdeyse görmezden gelin" defolu malı bana satıp bir de görmezden gelmemizi istiyorlar. Kaldı ki diğer dolabın da bir tarafı lekeli.

2 ay boyunca telefon ettim sürekli takipteyiz, yenisini yaptıracağız diye oyaladılar. Dayanamayıp birebir müdür yardımcısıyla görüştüm ve bana üretici firmanın üretiminde sıkıntı olduğunu, üretim yapılmadığını söyledi. İadesini istedim. Binbir türlü uğraştan sonra bugün ürünleri gelip aldılar ancak ne bir iade formu ne bir belge bıraktılar. Yarın parayı iade edeceklermiş. Göreceğiz...

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  13:16

  Merhaba,

  Müşterimize geri dönüş yapılmış olup, mağaza telefonlarımıza teknik arıza sebebiyle ulaşılamadığının bilgisi verilmiştir. Müşterimiz satın almış olduğu banyo dolabında çizikler olduğu için değişimini istemiştir. Üretici firmanın sevkiyatında gecikme yaşandığı için müşterimiz beklemek istememiş, iadesini talep etmiştir. Bu yüzden 12.06.2015 tarihinde müşterimizin adresinden ürün mağazaya getirilmek üzere teslim alınmış olup, müşterimiz 13.06.2015 tarihinde iade işleminin yapılması için mağazamıza davet edilmiştir, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • 12 Haziran
  16:38

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayeti 1124081 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Serin J.
  12 Haziran
  15:03

  Sabahtan beri arıyorum Balçova Koçtaş ı ancak telefonu düşmüyor hatta aranmıyor bile. Bir süre bekleyip numara kullanılmamaktadır diyor. Artık yoruldum bıktım nefret ettim. bu sorun en kısa zaman da çözülsün iade alınan ürünlerin ücretleri geri ödensin. Bir daha Koçtaş adını bile duymak istemiyorum tüm tanıdıklarımı da uyaracağım.