Koçtaş Kötü Hizmet!

Emre K. |

Koçtaş internet sitesinden karyola ortopedik yatak ve dolap satın aldım. 900 TL ücret ödedim. 107 TL kargo ücretimi de ödedim. Ürünün tarafıma kargolanmasını beklerken müşteri hizmetlerini aradığımda ödemenin alındığını teyit ettiklerini fakat sistemsel bir problemden dolayı siparişin oluşmadığı bilgisini aldım.

Durumun aciliyetini (yeni evime taşındığımı yerde yattığımı söz konusu ürünün yatak olduğunu ısrarla söylememe rağmen ilgili kişilere ileteceklerini söylendi) Her seferinde ilgili kişilere iletmelerine rağmen ürün bir türlü tarafıma gönderilmedi. Cumartesi ilgili satışı iptal edip yeniden satın alma yaptım. Ürünler hala elime ulaşmadı. Bir önceki satıştan 900 TL hala tarafıma ödenmedi.

Etiketler :

Geç Teslimat Ücretlendirme Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  01 Aralık
  18:42

  Ücret iadesi gerçekleştirildi. Diğer siparişlerden karyolanın vida yerleri deforme olduğundan bir tel dolap kuruldu. Halen karyola kurulabilmiş değil. İkinci el karyola gönderilmiş. Tutanak tutulup yarından sonra ürünü alacaklar. 15günde ürünü teslim edemeyen firmanız kimbilir kaç günde ürünü benden alıp kaçgünde yenisini getirir çok merak ediyorum. Aklı olan bulaşmaz bu firmaya.

 • 27 Kasım
  12:03

  Merhaba,

  Müşterimizin ücret iadesi gerçekleştirilerek, geri ödemesi sağlanmıştır. Diğer siparişine ait ürünlerin teslimatı da gerçekleştirilmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 209 50 50
  musteri.hizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr