Koçtaş Kompakt Duşakabin Kurulumu.

Solmaz T. |

Kartal şubenize gittik duşakabin almak için önerilen yerimize uygun olan birkaç tane gösterildi. Özelliklerini görevlinin pekte fazla anlatamadığı yeni ürünü olan duş kabini aldık. Ücreti ödeyip gelince görevli bu ürünün ilk bizde deneneceğini söyleyince zaten kafamda soru işaretleri oluşmuştu. Takıldı iki üç gün kurudu kullanmak için açtığımızda suyun akmadığını fark ettik firmaya bildirdim geldiler baktılar kelepçelerin plastik oluşu nedeniyle bağlantı yerinden çıktığını yenisini taktığını söyledi. Onlardan sonra duşa girildiğinde bir müddet sonra aynı sorun yaşandı kartal firmasına görüşmeye gittim sorumlu E**** bey hiçbir şekilde değişmeyeceğini tekrar kelepçe göndereceğini söyledi.

Etiketler :

Kurulum ve Kullanıma Hazırlama Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Solmaz T.
  24 Nisan
  14:51

  Şikayetim için aranmadım bizzat mağazanıza geldiğim halde büyük tepkiyle karşılaştım böyle olmamalıydı bana daha düzgün davranıp oluruna bakılmalıydı sert davranıldı haliyle bizde sert davrandık verdiğiniz sözü tutmadınız tekrar sorun yaşanırsa ürün değiştirileceklti hale sorunum devam ediyor lütfen bir an önce ilgilenilsin

 • 24 Nisan
  11:34

  Merhaba,

  Şikayetlere ilişkin olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır. Müşterimizin şikayetleri 1026494 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr