16 Haziran 2015

Koçtaş Klima Soğutmuyor.

Koçtaştan almış olduğum Baymak klimam soğutma yapmıyor. 11 metrekarelik alanı 12.000 btuluk Baymak klima soğutma yapmıyor. Baymak müşteri hizmetleri müşterilerle ilgilenmiyor. Teknik servis klimanın soğutma yapmadığını söylemesine rağmen baymak bölge müdürü de yapacağımız bir şey yok diyerek kestirip attı.

Ben Vestel klimayı beğenmeyerek almadım, çok pişmanım. 7 yıl garantisi var deyip Baymak aldım. Tüm samimiyetimle söylüyorum siz siz olun 7 yıl garantisi var diye baymak almayın. Duvarda vantilatör görevi görür ve tablo gibi size bakar ve baktıkça Baymak'ı hatırlarsınız.

Ferhat 386 Okunma

Cevaplar

 • Koçtaş Temsilcisi31 Temmuz 2015

  Merhaba, Baymak servisi, değişim yapılması yada iade alınmasının mümkün olamayacağını belirtmiştir. Konunun Koçtaş mağazamızla alakası bulunmayıp, servisin yapmış olduğu açıklamalar sonucunda mağazamızın iade ya da değişim işlemlerini yapamayacağı servis tarafından belirtilmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Koçtaş Temsilcisi27 Temmuz 2015

  Merhaba, Müşterimizin şikayetleri 1155895 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza yeniden iletilmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Ferhat02 Temmuz 2015

  Gaziantep Koçtaş maĞazasından geçen sene Beko veya Vestel klima alacaktım. Fakat ısıtma ve soğutma bölümünde görevli arkadaş baymak klimanın 7 yıl garantisi var soğutması çok güzel diyerek Beko ve Vestel fikrinden caydırdı. Bu da bize 2 gün dahi soğutma yapmadan 1000 TL'ye almış olduğum baymak oldu.

 • Ferhat26 Haziran 2015

  Koçtaş yapmış olduğum şikayetlere geri dönüş sağlamadı. Müşteri hizmetleri tarafınıza 24 saat içinde dönüş yapılacağını söylemesine rağmen müşterilerini tabiri caizse tınlamıyorlar.

 • Ferhat24 Haziran 2015

  Baymak klimam soğutma yapmadığı için tam 4 defa servis çağırdım. Gaziantep ilinde bulunan esem Soğutma adlı servis raporunda belirtiği şekilde 11 metrekarelik alanı klimanın soğutmadığını söylemiştir. Baymak genel müdürlüğü çalışanı Kamuran semiz hanım, şikayetvar com daki problemlerin hepsini kendisinin çözdüğü için teşekkür aldığı, bizim problemimizi de kendisinin çözeceğini söylemesine rağmen klimanız la ilgili problem yok diyerek Tüketici Mahkemesine başvurun dedi. Tekrar ediyorum. Baymak firmasından uzak durun yoksa aldığınıza pişman olursunuz.

 • Ferhat24 Haziran 2015

  Aziantep Koçtaş maĞazasından geçen sene Beko veya Vestel klima alacaktım. Fakat ısıtma ve soğutma bölümünde görevli arkadaş baymak klimanın 7 yıl garantisi var soğutması çok güzel diyerek Beko ve Vestel fikrinden caydırdı. Bu da bize 2 gün dahi soğutma yapmadan 1000 TL'ye almış olduğum baymak kazığı oldu.

 • Ferhat24 Haziran 2015

  Gaziantep Koçtaş maĞazasından geçen sene Beko veya Vestel klima alacaktım. Fakat ısıtma ve soğutma bölümünde görevli arkadaş baymak klimanın 7 yıl garantisi var soğutması çok güzel diyerek Beko ve Vestel fikrinden caydırdı. 

 • Koçtaş Temsilcisi22 Haziran 2015

  Merhaba, Müşterimiz ile görüşülmüş ve konunun ilgili birime iletildiği bilgisi paylaşılmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Koçtaş Temsilcisi22 Haziran 2015

  Merhaba, Müşterimizin şikayetleri 1155895 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön