Koçtaş Kırık Gelen Ürünümü İade Ettiğim Halde Yenisi Kargoya Verilmiyor!

Hacer Ş. |

Koçtaş'tan 3882 shs 12 K numaralı 3 boy dekoratif fener siparişim oldu. Kapıma geldiğinde orta ve büyük fenerlerim iyi paketleme yapılmadığı için kırık çıktı. Firmaya iadesini yaptığım halde hala yeni ürün gönderimi yapmadılar. Her gün aradığım müşteri hizmetleri konu ile ilgili bilgileri olmadığını bana döneceklerini söylüyorlar ama tabi ki yalan. Hem firmanızdan kaynaklanan paketleme hatası ilgisizliği özensizliği yüzünden sorun yaşadım şu an da hala müşteri ilgisizliğiniz yüzünden sorun yaşamaya devam ediyorum. Bu sizinle son alışverişim olacak.

Etiketler :

Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  12:38

  Merhaba,

  Talebiniz 2855088 numaralı bildirimle tekrar ilgili birimlerimize iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Hacer Ş.
  01 Eylül
  11:59

  Az önce müşteri hizmetlerini aradım yine bilgi veremiyoruz dediler. Müşteri hizmetleriniz bize bilgi veremiyorsa ne işe yarıyor acaba kostas. Yazıklar olsun sizin gibi kurumsal firmalara... .

 • 31 Ağustos
  15:32

  Merhaba,

  Talebiniz 2855088 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birimlerimize iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr