Koçtaş İptal Ettiğim Halde Gönderdi!

Sabit S. |

Koçtaş internet sitesinden indirime giren 3 kapaklı-2 çekmeceli gardobun ceviz renginden 2 adet sipariş ettim. Ancak eşim ceviz rengi yerine akçaağaç istedi. Koçtaş müşteri hizmetlerini arayarak ilk girdiğim siparişin iptalini aynı ürünün Akçaağaç renginin gönderilmesini istedim. Giriş yaptılar.

Birkaç saat sonra farkettim ki farklı bir ürünün akçaağaç rengi girilmiş. Telefon ederek iptal edilmesini istedim. İptallerin gerçekleştiği bana bildirildi. Ertesi gün kargocu kapıma gelince şaşırdım kaldım. Hemen Koçtaş'ı aradım. Ürünler kendilerine geri gelmeden iptal yapılmıyormuş. Nasıl bir zihniyet? Ben kargoya verilmeden iptal ettirdim, niye verdiniz. Ben niye iade için ürünün geri gelmesini bekleyeyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sabit S.
  30 Eylül
  14:47

  10 gündür hala para iadesini alamıyorum. Buradan sizin aracılığınızla tüm tüketicilere sesleniyorum. Koçtaş internet sitesinden hiçbir ürün almayın. Çok mağdur olursunuz. sinir olduğunuza değmez.

 • Sabit S.
  27 Eylül
  15:29

  Hala çözülmedi. Klişe cevapla ne çözülecek. Aramadılar bile..

 • Sabit S.
  24 Eylül
  16:04

  Nezaman görüştünüzde yönlendirdiniz. klişe cevaplar vermeyin. Cevaplamış olmak içinde cevap yazmayın. Bana müşteri hizmetleri haricinde yetkili birisi cevap yazsın.

 • 24 Eylül
  15:51

  Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr