23 Nisan 2013

Koçtaş İki Günümüzü Heba Etti!

Korupark şubesinden parke satın aldık bize bir hafta sonrasına gün verdiler 22.03 tarihinde sabah 8:30 da aradık geleceklerini söylediler akşam beş gibi bir daha aradık yine geleceklerini söylediler akşam 8 de aradığımızda ise ustanın elinin kesildiğini istenirse akşam 9 da geleceklerini söylüyorlar gecenin o saatinde parke döşenecekmiş.

Neyse sabah olsun dedik bu sefer bir usta geldi yanında parkeler yok bize soruyor parkeler nerede diye.. Sözleşmeye evde olmaz isek 40 tl ceza koyan Koçtaş bizi tüm gün boyunca eve hapsediyor ve bir telefon açma ve haber verme lütfunda bulunmuyor üstüne üstelik ertesi gün de eve göndermediği parkeleri döşemek için usta gönderiyor. Bir daha asla yanından geçmem.

Harun 66 Okunma

Cevaplar

  • Harun 24 Nisan 2013

    araba kullanırken telefon açıldı ve bir saat sonra aramalarını rica ettim sonrasında da arayan soran olmadı. Herhangi bir bilgilendirme yapılmadığı gibi hiçbir şekilde de memnuniyet sağlanmış değildir.

  • Koçtaş Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön