Koçtaş Hatalı Ürün!

Yüksel K. |

Cevahir Koçtaş’ tan 20. 09. 12 de bir Koçtaş çalışanının önerisiyle banyo dolabı aldık. Koçtaş'a gidiyorum. Mutluluk şarkısı 5-6 ay sürdü. Kapağının kabarmasını fark edince Koçtaş'a gidip durumu anlattık. Faturayı getirin hallederiz, dediler. Gittiğimde başka bir arkadaş, küçümseyerek ucuz ürün 169 TL, dedi.

Bende; 169 değil 290 TL ve Koçtaş kalitesiz ürün satmaz herhalde diyerek bir arkadaşının önerisiyle aldığımızı belirttim. Bana en iyisini de alsanız su gelince kabarır dedi. Satarken neden bunu söylemediniz deyince herkes bilir söylemeye gerek yoktur, dedi. Bende güldüm çıktım meğer biz ilk kez dolap kullanıyormuşuz (!) ve de biz hortumla dolabı yıkıyormuşuz (!)

Etiketler :

Yanlış / Eksik Bilgilendirme Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel K.
  09 Temmuz
  16:09

  Gelinen son durumu aktarım:
  Banyo dolabında aynı sorun devam edecekse daha yüksek ücret verip bir başka ürünü almak istedik. Değişim olmuyormuş denilerek kabul edilmedi.
  Üst dolaptaki kabarıklık için ise firmayla görüşülüp bize bilgi verileceği söylendi iki aya yaklaştı ama hala cevap verilmedi. Artık istemiyorum da insanları paralarıyla rezil eden zihniyetten de nefret ediyorum.
  Ayrıca, Koçtaş banyo dolabı üreticinden mal alımını bizle ilgisi olmadan durdurmuş. Keşke detaylı araştırma yapıp ürün kalitesi hakkında daha iyi bilgi alsalardı da ona göre ürünü reyonlarına koysalardı. Ama maalesef zararını biz çektik.

 • 20 Mayıs
  11:56

  Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme ve gerekli yönlendirmeler yapılarak memnuniyeti sağlanmıştır

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0 850 210 5050
  musteri.hizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr