02 Nisan 2013

Koçtaş Hatalı Montaj!

Koçtaş'tan almış olduğumuz Orka Banyo Dolabının montajı sırasında gelen ekip acelesi nedeniyle herhangi bir sorgulama yapmadan ve istenilen alana montaj yapıldı. Montaj sırasında duvardaki sıcak su tesisatı delindi. Firma yetkilileri sorumluluğu üstlenmeyip "biz bize söylenen ölçülerde dolap montajı yaparız yine olsa aynı yerden duvara delik açarız" gibi bir hizmet anlayışı ile yapacak birşeylerinin olmadığını bildirdiler.

Henüz oturmadığım ve yeni tadilat işlemlerini yaptığım bir evde tekrar kazı işlemi çıkartarak bizi maddi ve manevi zarara uğratan Koçtaş firmasını kınayarak hiçbir şekilde yaptıkları işe ve hizmete referans olmayacağımızı ve şikayetimizi bildiririm.

Beyda 144 Okunma

Cevaplar

  • Beyda 17 Nisan 2013

    Şikayetimle ilgili Bursa Koçtaş Mağazasında çalışan Müdür Yardımcısı Hakan Bey'e gösterdiği hassasiyet ve çözüme yönelik yaklaşımları sebebiyle teşekkür ederim.

  • Beyda 03 Nisan 2013

    Memnuniyet sağlanması söz konusu değildir. Sadece problemin ne olduğu ile ilgili tarafımdan bilgi alınmıştır. Problemle ile ilgili firma yetkililerinin herhangi bir çözümü olmamıştır.

  • Koçtaş Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön