Koçtaş Hatalı Kapı Montajı!

Özgür T. |

3-4 ay önce 4 adet Amerikan kapı ve montaj hizmeti aldım. Montaj yapıldı. Montaj hizmetinden memnun kalmadım kapı yüksekliği vesaire bana hiçbir şey danışmadan takıldı ve gidildi. Buraya kadar her şey normal diyelim değil de! Kapı kolları için geldiklerinde bir kapının köpükten şiştiğini fark ettim.

Usta fazla köpüğü kesip tekrar doldurdu arayı. Bütün macera burada başladı. Kapı boşluktan ses yapıyor. Bir sefer geldiler düzeltme amaçlı kapının dil yuvasını ileri geri vidaladılar. Geçici çözüm çünkü kapının aşağı taraftaki boşluğuyla yukarısındaki boşluk farklı üstelik kapı kasaya sürtüyor. Şimdi yine ses yapmaya başladı boşluktan. Montaj ekibinin hatası. Ne yapabiliriz?

Etiketler :

Adreste Kurulum Montaj Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ağustos
  15:50

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetleri 917216 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Özgür T.
  08 Ağustos
  06:41

  Tekrar buradayım yine kapılarda sorun var pişmanım 1 sene dolmadan birsuru sorun yaşadım kapılar su an bile zorla kapanıyor montaj garantisi devam ediyor daha 1 sene dolması koctasin bana ulaşmasını ve su kapılar kapatmaya calisirken kırılmadan onarımını istiyorum bu kadar amatör montaj yapan personeliniz olmasına yaşıyorum lütfen ulaşmanızı bekliyorum

 • 12 Ocak
  13:53

  Merhaba,

  Şikayetlere ilişkin olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır. Şikayetleri 917216 bildirim numarasıyla işleme alınmıştır.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 209 50 50
  musteri.hizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Özgür T.
  11 Ocak
  22:01

  kaç gün oldu daha dönen olmadı yazıklar olsun.