09 Mayıs 2013

Koçtaş Hasarlı ve Eksik Ürün!

Koçtaş yenibosna şubesinden almış olduğum ibiza mutfak ile alakalı 2 haftadır bir mutfağı bitiremediler ilk montajda kapaklar eksik çıktı 1 hafta sonrasına gün verdiler tabi bu arada mutfak perişan kaldı, 2. hafta bir ekip gelerek kapakları bıraktı ve biz montaj yapmıyoruz montaj ekibi farklı dedi. tamam dedik fakat bu seferde gelen kapakların defolu ve hasarlı gelmiş olduğunu farkettik.

Adamlar hiç mi kontrol etmiyorlar. bir de gelen montaj ekibi işini kesinlikle iyi yapmıyor. tamamen baştan savma iş yapıyorlar. firmayı aradığımızda, ilgileniyor ama en az 1 hafta sürüyor, koçtaş'tan kesinlikle nakliye ve montaj gerektiren alışveriş yapmayın ürünler reyonda güzel gözüküyor ama sadece reyonda.

Sinan 124 Okunma

Cevaplar

  • Sinan08 Haziran 2013

    Müşteri Memnuniyeti sağlanmıştır sağlamıştır değilmiş ama öyleb birsey yok. Ürün montajında defolu gelen Ürün değiştiilmemiştir. 2. Kez tutulan defolu Ürün Tutanağı elimde mevcut burada onu da paylaşacağım. Son Tutanak ile alakalı zaten arayan soran da olmadı daha sonra... Gerekte yok istemiyorum artık.

  • Sinan13 Mayıs 2013

    Buraya şikayet yazdıktan sonra beni Müşteri hizmetleri aradı, şikayetime binaen benim 4 saat içinde aranarak problemim hakkında çözüm olacağı söylendi. Hala arayan soran yok. Buradaki mesaja göre bana bilgilendirme yapılmıştır diyor, Doğrudur bilgilendirme yapıldı. Müşteri memnumiyeti sağlanmıştır deniliyor. Hayır sağlanmadı. Üstüne üstlük telefonuma bir de mesaj geldi. ynen şu şekilde " Değerli müşterimiz 250319 nolu bildiriminiz 11.05.2013 tarihi itibariyle sonuçlandırılmıtır. Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 210 50 50 " Sonuçlanan birşey yok ben de zaten işin peşini bıraktım. Defolu gelen ürünü Japon yapıştırıcı ile yapıltırdım. Onlarla uğraşacak vaktim yok. 1 aydır gerek onlardan gerek ise evin duvarı ile alakalı eksikliklerden çektiğim bana zaten ders oldu. Nakliye ve Montaj gerektiren hiç birşey almayacağım. Tavsiye de etmiyorum. Herşeyi paraya çevirmişler. Yetmezmiş gibi de montaj ekibi tamamen hayatlarından bıkmış insanlar, ( İstisnalar da var son gelen montajcı iyiydi, o da sadece eksik kapakları taktı gitti. )

  • Koçtaş Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile görüşülerek, şikayetlerine ilişkin bilgilendirme yapılmış, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0 850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön