24 Ocak 2014

Koçtaş Geç Teslimat Yaptı.

14 Aralık tarihinde mağazanızdan pek çok ürün aldım. Bunlardan biriside 011312 no'lu özel siparişti. Yanılmıyorsam dükkanınızdaki en pahalı duş kabiniydi. Elinizde olmadığı için teslim edemediğiniz bu ürün hem söylediğiniz tarihten geç geldi hem de pek çok eksikle teslim edildi.

1) Duş satışınıza dahil olan tabure yoktu. Bunu daha teslim alırken tespit edebildim ve gerek teslim formunda beyan ettim. Gerek arkadan bana dönülmediği için telefonla şikayet ettim.
2) Duşla birlikte yolladığınız sifon modele ölçü olarak uymamakta.
3) Kapı üzerinde montaj vidaları saklamak için kullanıyor olması gereken kafalar da paketten çıkmadı.

Asli 256 Okunma

Cevaplar

 • Asli07 Şubat 2014

  İşleme aldığınız eksik ürünlere dair ne zaman çözüm getireceksiniz????

 • Asli07 Şubat 2014

  Halen aralık ayında eksik teslim edilmiş olan ürünü beklemeye devam etmekteyim .............

 • Asli'nin Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

  şükür ki şikayet.com var.Aralık ayından beri yaşadığım ilgisizlik şikayet ettikten sonra bir ilerleme kaydetti.Hiç değilse,firma aradı,kibar ve yardımcı olduklarını söylemem ama hiç değilse eksik malı getireceklerini,bazı sorunları kısmen cözeceklerini söylediler !

 • Asli24 Ocak 2014

  Koçtaş'a ilgi gösterdiysem de,bu kadar eksik aksak teslimat ve kötü servisten sonra bir daha göstermeyeceğim anlaşır sanırım. Umarım, 470960 no'lu işlem daha önce telefonla alıp bir aydır dönmediğiniz işlem türünden değildir . Saygılar Aslı Tunca Vercauteren

 • Koçtaş Temsilcisi24 Ocak 2014

  Talebiniz 470960 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön