Koçtaş Garantili Olmasına Rağmen Ücret Talep Etti!

Serkan G. |

05. 05. 2012 tarihinde 365AVM içindeki Koçtaş'tan Dewalt marka kırıcı matkap aldık ancak almaz olsaydık. 1 senede 2 defa onarıma gitti. Şuan 3. kez 08. 11. 2013 tarihinde onarıma verdik beni bugün arıyorlar ve kullanımda dolayı garantiye girmeyeceğini 70 TL + kdv ücreti olacağını kabul edildiği taktirde onarım göreceğini söylüyorlar.

Neyi olduğunu sorduğumda içinden bir parça kırıldığı, bunun garantiye girmeyeceğini ifade ediyorlar ancak içinde bir parça kırılıyorsa sonuçta bu kullanırken kırılmış yere atıp kırmadık veya içini açıp kıramayacağımıza göre çok tuhaf bir şey. Lütfen cihazın en kısa sürede onarılıp tarafıma gönderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Ücretlendirme Garanti Kapsam Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan G.
  09 Aralık
  12:27

  08.11.2013 tarihinde Koçtaş 365AVM ye Dewalt marka kırıcı delici matkapımı bıraktım ancak o kadar ilgisizlerki bir aydır haber bekliyorum mağazaya gidiyorum cevap yok müşteri hizmetlerini arıyorum aynı şekilde biz size gün içinde dönüş yapıcaz diyolar ne arayan var ne soran ben artık bu cihazın yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.Birdahada Koçtaş mı töbe diyorum sıradan bir yerle bile muhattap olsaydım şimdiye çoktan bir çözüm bulurduk.

 • 19 Kasım
  13:31

  Talebiniz 406274 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir.

  Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr