20 Mart 2013

Koçtaş Depo Teslimatında Eksiklik!

Pazartesi (18 Mart 2013) günü yenilenen banyomuz için koçtaştan 1150 tl lik bir alışveriş yaptım. Nakliyenin ancak perşembe günü yapılacağı söylendiği için salı akşamı (dün akşam) kamyon tutup depodan koçtaş personeline yükleme yaptırdım. Ancak eve gelince farkettik ki klozet takımı ve parçaları (3 adet kutu) teslim edilmemişti.

Tekrar (mecburen) nakliye ücreti ödeyerek depoya gittim ve takımı aldım. Bu sabah duş setinin de teslim edilmemiş olduğunu farkettik. Koçtaş personelinin ellerindeki faturada geçen listeyi kamyona yükleme konusunda yaptıkları hatadan dolayı ekstra 85 tl nakliye ücreti ödedim ve Koçtaş tarafından zararımın telafisini ve bana iadesini talep ediyorum.

Sevgi 223 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi 21 Mart 2013

    Koçtaş'tan hala ses yok. Bu mu problem çözme anlayışınız?

  • Sevgi 20 Mart 2013

    Bu doğru değil! Herhangi bir şekilde ne çözüm bulundu ne de memnuniyet sağlandı. Bu ne cüret asılsız bir biçimde bir cevap verilmiş!

  • Koçtaş Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön