Koçtaş Banyo Dolabının Her Yeri kırık!

Halil Emir A. |

28.06.2014 Tarihinde Beylikdüzü Koçtaş mağazasından iftara yakın bir saatte Kale marka banyo dolabı satın aldım. Tekirdağ' dan geldiğim ve ürünün şehirlerarası ücretsiz sevkiyatı olmadığı için ürünü kendi aracımla teslim aldım. Çalışanın kontrolü biz yaptık demesi ve Ürünün üzerinde kontrol edilmiştir ibaresini de gördüğümden çalışanlar aracıma yükledi.

Yaklaşık 5 gün sonra ürünü kurdurmak için açtığımda tüm köşeleri ve çekmecesi de dahil olmak üzere her yerinde kırıklar vardı. Koçtaş merkezi aradığımda şubeyi aramamı söylediler. Şubeyi aradım ve durumu anlattım. Geri dönüş için 10 gün bekledim ve kendim aradım ve hiçbir şey yapılmayacağını öğrendim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Emir A.
  21 Temmuz
  08:42

  Koçtaş 681935 numaralı bildriminiz 11.07 tarihinde işleme alınmıştır yazılı bir mesaj gönderip 15.07 tarihinde sonuçlandırılmıştır mesajı atmıştır. Ancak bundan benim haberim yok.Haberim olmayan işlem sonuçlandırılmış olması çok ilginç. Hizmet sıfır müşteri ilişkisi sıfır.

 • 11 Temmuz
  17:25

  Talebiniz 681935 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. En kısa sürede geri bildirim sağlanacaktır.

  Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr