16 Mayıs 2013

Koçtaş 46. Gün Hala Teslim Alamadığım Siparişim!

31 martta internetten aldığım siparişim stoklarda olmasına ve kargo süresinin 7 işgünü olmasına rağmen ancak 19 nisan da gelebildi ama kargo kutularını açınca anladık ki eksik ve hasarlı gelmiş aynı anda koçtaş ile iletişime geçtik ürünün geri aldırılacağı söylendi 10 gün geçti gelen giden olmadı.

Tekrar iletişim kuruldu tamam dendi geri alma süreci bir hafta filan daha sürdü bugün 16 mayıs hala hasarsız ve eksiksiz bir şekilde ürün teslimi yapılmadı ne zaman geleceğine dair birşeyde yok. Allah izin verirse akıllarına da gelirsek gönderecekler. 46 gün sonra hala bekliyorum ne kadar bekliyeceğimi de bilmiyorum. Koçtaş müşterisini önemsemeyip umursamamaktadır.

Veli 72 Okunma

Cevaplar

  • Veli 22 Mayıs 2013

    Koçtaş siparişimi 7 işgününde teslim etmesi gerekirken ve stokta varken ancak 20.günde kırık ve eksik olarak teslim etti. Müşteri temsilcisinin defalarca aranmasına ve atılan birçok online mesaja rağmen ancak 35.gün değişim için iade edilebilen ürün yine müşteri temsilcisinin defalarca aranmasına ve yine atılan birçok online mesaja rağmen ancak 51.günde teslim alınmıştır (şikayetvara yazdıktan hemen sonra) ama ne yazık ki ürün yine eksik geldi. Kargo tutanak tuttu, müşteri temsilcisi yine arandı ve yine online mesaja atıldı. ve yine şikayetvar a yazıldı. Sonuç şu ki bence koçtaş dan online alışveriş yaparken düşünmeyin vazgeçin. ya da sonu belirsiz beklemelere hazır olun.

  • Veli 21 Mayıs 2013

    hayır hala memnun değilim ürün 2.kez aynı eksikliği ile gönderildi kargoya tutanak tutturdum. nasıl olur da alınan ürün ancak alındıktan 20 gün sonra eksik ve kırık gönderilir. gerekli görüşmeleri defalarca yaptıktan sonra 35.gün iade alınır ve 51. gün hala eksik olarak gönderilebilir. koçtaş kadar lakayıt vurdumduymaz özensiz müşteri hizmetleri eksinin altında bir firma ile daha önce karşılaşmadım

  • Koçtaş Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0 850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön