Koçtaş 2 Haftadır Kargolama Yapamadı!

Nami B. |

Koçtaş'ın internet sitesinden 05. 05. 2013 tarihinde 5324bs3ke3 sipariş numarasıyla satın almış olduğum ürünler için bugün 15. 05. 2013 tarihi olmasına rağmen hiçbir işlem yapılmamış olarak görünüyor. halbuki; ayrıntılarda ürünün stoklarda olduğu ve en geç 8 iş gününde kargolanacağı yazıyordu.

Süre dolduğu ve tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadığı için müşteri hizmetlerini aradım; ancak tatminkar bir cevap alamadım. üstelik kargolama için en az 1 hafta kadar daha beklemem gerekiyormuş! Madem; koskoca koçtaş firması, bu işi hakkıyla yapamıyor ve müşterisine kıymet vermiyorsa ben de bir daha alışveriş yapmam kendilerinden! Evimi çok seviyorum ama koçtaş'a bir daha da gelmiyorum!

Etiketler :

Online Satış ve İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nami B.
  17 Mayıs
  19:46

  Yukarıda güya benle irtibata geçip memnuniyetimi sağladıklarını bildirmişler.Ben ise;internet sitelerinden kendilerine aşağıdaki iletiyi gönderdim:
  (YORUMU,TÜKETİCİLERE BIRAKIYORUM.)

  ''05.05.2013 tarihinde vermiş olduğum siparişten (Stokta var diye belirtip,8 iş günü içinde kargolanır demenize rağmen) hiçbir ses-seda çıkmayınca 15.05.2013 tarihinde sizi arayıp bilgi almak istedim.Bana çeşitli bahaneler sunup 1 hafta daha beklemem gerektiğini söylediniz.Bunu bile kabul ettiğim halde 2 gün sonra 17.05.2013 tarihinde (beni 2 hafta oyaladıktan sonra) arayıp ürünü temin edemediğiniz için ilgili siparişimi iptal ettiğinizi ilettiniz.Üstelik hiçbir çözüm ya da muadil ürün sunmadan.Akabinde sizle yeniden irtibata geçip muadil bir ürün sunmanızı istedim;Müşteri Temsilciniz gerekli araştırmayı yaptıktan sonra 15-20 dk içinde tarafıma geri dönüş yapacağını söyledi ancak akşama kadar (6 saat) beklediğim halde kimse tenezzül edip aramadı.KOSKOCA KOÇTAŞ OLARAK HİZMET ANLAYIŞINIZ BU MU?! Kaldı ki;ilgili ürün,internet sitenizde hala aynı şartlarda aktif olarak görünüyor!SİZİN AMACINIZ NE?!''

 • 16 Mayıs
  17:48

  Müşterimiz ile görüşülerek, şikayetlerine ilişkin bilgilendirme yapılmış, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0 850 210 5050
  musteri.hizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr