01 Nisan 2015

Kocatepe Kahve Evi Müşteri Memnuniyetini Önemsememe!

27.03.2015 20:30 Kentpark. Menüden yaz güneşi isimli içeceği içeriğine bakıp hafif ve meyveli olabileceğini düşünerek sipariş ettim. Ancak önüme gelen içecek o kadar aşırı şekerliydi ki bir yudumdan sonra midem bulandı ki ben kutudaki meyve suyu vb içecekleri rahatlıkla içebiliyorum.


Garsona çok şekerli olduğunu ve içemeyeceğimi söylememe rağmen ürünleri reçeteli olduğu için iade alamayacaklarını ifade etti. İşletme olarak en azından çay veya Türk kahvesi ikramı bekledim ancak 12 TL'lik içilemeyen içeceklerinin yerine 1 bardak su getirdiler. Yüzümü karartıp çay ya da ıhlamur ikram etseniz bari dediğimde ise iade yerine geçeceğini söyleyip kabul etmediler. Bir daha tercih etmeye düşünmüyorum.

Müge 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Kocatepe Kahve Evi Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Müge Hanım, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 01.04.2015 tarihinde ilettiğiniz şikayet ile ilgili olarak, 01.04.2015 tarihinde telefon ile tarafınıza gerekli dönüş sağlanmıştır. Kentpark AVM içerisindeki kahve evi çeşitli nedenlerle yapımızdan ayrılmış bir işletmedir. Bu nedenle markamıza bağlı bir işletme değildir. Resmi web sitemizde de yer almamaktadır. Bu konu ile ilgili hukuki sürecimiz ise halen devam etmektedir. Yine de yaşadığınız sorun için tekrar özür dileriz. Saygılarımızla, Kocatepe 1949 Kahve Evi Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön