14 Mayıs 2013 #1796151

Koçak Yayıncılık Zorla Satış!

24. 02. 2013 tarihinde evime gelerek satışı Koçak Yayıncılık adına gerçekleştiren B**** K**** adlı kişiye istemediğimi söyleyerek ben bu kitapları kızımıza okutacağım, yapacak sınıfında birinci olacak diyerek kitap setini sözleşmeye imza attırarak sattı. 7 gün iade süresi dolana kadar ben B**** K****isimli arkadaşı 3 defa aradım istemediğimi ilettim. B*** K**** ismindeki arkadaş ben merkez Ankara'ya söyledim, size dönüşü olacak, elleri yoğun denildi her seferinde.


Merkeze ulaştığımda ise siz bu ürünleri almak zorundasınız ,7 günlük iade süresi geçmiş denildi. Bunun için gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Muharrem 666 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem30 Ekim 2013

    halen daha firmayla bir sonuca varılamadı

  • Muharrem26 Haziran 2013

    Tüketici Hakları Mahkemesi Heyetı sonuca varmadan benim ev adresime son ihtarnamedir diyerek posta gönderilmiştir.Mahkeme Heyeti sonuca varılmadığı sürece hiçbir ödeme yapılmayacaktır

  • Koçak Yayıncılık Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimize şikayeti ile ilgili olarak geri bildirim sağlanmış, konuyla ilgili açıklama yapılmıştır. Koçak Yayıncılıkla ilgili her türlü görüş öneri ve isteklerinizi 0 3124962710 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla , Esra Gündoğdu Müşteri İlişkileri Sorumlusu Koçak Yayıncılık A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön