25 Mart 2013

Koçak Yayıncılık İade İşlemi Yapmıyorlar!

20. 03. 2013 tarihi gecesi 22:30 sularında Koçak Yayıncılıktan M. O adlı kişi kitap, dvd, internet paketi sattı. Bize 7 gün içinde kullanmadığımız taktirde iade edileceğini hatta sözleşme tarihi geçse dahi kitapları kullanmamamız halinde 40 gün gibi bir sürede iadeyi kabul edeceklerini söyledi ve sözleşmeyi imzaladık ama tarihi 01. 03. 2013 şeklinde göstermiş ve bir anlık dikkatsizlikten farkına varamadık.


Ertesi gün aradığımızda bizi oyaladı cumartesi günü getireceğim denildi. Gelmeyince aradım zorla satmadık ya dedi. Tüketici haklarına, medyaya ve gerekli yerlere başvurup hakkımızı arayacağım.

Hülya 596 Okunma

Cevaplar

 • Hülya17 Mayıs 2013

  şikayetimi firmanızın güvenilir olduğunu iddia ederek yazmıştım.görüşmeler doğrultusunda da bir kez daha nasıl bir hizmet sunduğunuzu ortaya koydular. ödemelerimi hiç aksatmadan gerçekleştireceğim ama bizler gibi insanların zayıf noktaların dan daha fazla faydalanmamaları için elimden geleni yapacağım.

 • Koçak Yayıncılık Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Eğitim programına dahil olmanız nedeniyle tarafınızca imzalanan satış sözleşmeniz 01/03/2013 tarihlidir .İmza , isim ,soyisim , tarih kısımlarını da sözleşme kuralları gereği tüketici kendisi doldurmak zorundadır.İlgili birimler tarafından yapılan incelemede ve sizden de alınan teyidle birlikte bu kısımları kendinizin doldurduğu tespit edilmiştir.Geriye tarih atılarak tüketiciyi yanıltmak gibi bir durum sözkonusu değildir .Kanunen geçerli olan iade süresi sözleşmenizde de yazdığı üzere 7 gündür . Dolayısıyla yasal süreniz geçtiği için iade talebiniz kabul edilmemiştir. Koçak Yayıncılıkla ilgili her türlü görüş öneri ve isteklerinizi 0 3124962710 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla , Esra Gündoğdu Müşteri İlişkileri Sorumlusu Koçak Yayıncılık A.Ş.

 • Hülya04 Nisan 2013

  daha ne kadar sessiz kalacak bu firma.ne yaptıkları gün gibi ortada. bunlara birileri dur demeli aksi halde bir çok insan mağdur olacak.

 • Hülya28 Mart 2013

  Sözleşmemiz 20.03.2013 tarihinde yanlış tarih atılarak ismail yücel adına yapılmıştır.Tüketici hakları ve polis teşkilatı bu şekilde çok şikayet aldıklarını ve yapabilecekleri birşey olmadıklarını söylediler.Yayın yoluyla bir kaç yere başvursam da orasıda sessiz kalıyor.Bu siteye böyle bir hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bu firmadan kendi lehimize cevap alana kadar şikayetlerimi dile getireceğim.Koçak yayıncılıktan ürünlerini geri almasını rica ediyorum.Bize satışı gerçekleştiren murat özbek 'in satış esnasında kitaplara dokunulmadığı taktirde kitapları geri alabileceklerini söylemişti.Ne kitaplara ne de internet paketlerine dokunulmadı.En kısa sürede cevap bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön