15 Mayıs 2013 #1798564

Koçak Yayıncılık İade Almamak için 7 Gün Oyalıyor!

Beni bu firmadan kendisinin öğretmen olduğunu Milli Eğitim Bakanlığı'yla ortak olarak çalıştıklarını söyledi. Geldiğinde firmanın elemanı olan kişi bize Ünidersite adlı kitap ve cd lerin çocukların derslerinde yardımcı olacağını .Her hafta gelip eğitim vereceğini söyledi, bizde kabul ettik aldık.


Fakat ürünü aldıktan sonra kitapların kullanılmış ve eğitim müfredatına uygun olmadığını gördük. 2 gün sonra telefon ile arayarak ürünü iade etmek istediğimi söyledim. Tamam ben firma ile görüşüp sözleşmenizi iptal ettiriyorum dedi. Daha sonra benimle iletişim kuran olmadı. Ne gelip ürünü alan oldu nede vaad ettikleri gibi her hafta gelip eğitim vermediler.

Mustafa 679 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa13 Temmuz 2015

    Esra hanım siz anlamak istemiyorsunuz galiba. Cayma hakkımızın bulunduğu 7 gün içerisinde gerçekleşti bu görüşmeler. İnsanları kandırarak paralarını alıyorsunuz.

  • Mustafa17 Mayıs 2013

    Firmanızın elemanı olan kişi ile görüşme yapıp tekrar bana dönüş yapacağınızı bildirmiştiniz.Hala gerçekleşmedi. Vaad ettiğiniz hiç bir şeyi yerine geirmiyorsunuz.Gerekli hukuki işlemler gerçekleştirilecektir.

  • Koçak Yayıncılık Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı yada başka herhangi bir kamu kuruluşuyla ortak bir çalışma içerisinde değildir.Eğitim programımıza dahil olmanız neticesinde tarafınızca imzalanan satış sözleşmeniz 16/01/2013 tarihlidir .Sözleşmenizde de açıkça belirtildiği üzere 7 günlük cayma hakkınız bulunmaktadır.Ancak bu süreç içerisinde herhangi bir başvurunuz bulunmadığından iade işleminiz gerçekleşmemiştir. Koçak Yayıncılıkla ilgili her türlü görüş öneri ve isteklerinizi 0 3124962710 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e posta göndererek bildirebilirsiniz Saygılarımızla , Esra Gündoğdu Müşteri İlişkileri Sorumlusu Koçak Yayıncılık A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön