12 Şubat 2014

Koçak Yayıncılık İade Konusunda Yanlış Bilgi Verip Oyalıyor

MEB'den aradılar ve bir kaç gün sonra evimize gelip eğitim seti hakkında bilgi verdiler tabi harika bir ikna kabiliyetine sahip S** bey sonunda sözleşmeyi imzalatıyor. 1 hafta sonra cayma hakkımızın olduğunu ve arayıp iptal edebileceğimizi söylüyor 1 -2 gün sonra arayıp iptal etmek istediğimizi bildiriyoruz 20 gün sonra kitapları almaya geleceklerini sözleşmenin iptal olduğunu söylüyorlar.

Ama aradan 1 ay geçtikten sonra kitapları almaya gelmedikleri gibi ücret talep ediyorlar ve sözleşmeyi iptal etmek için dilekçe yazmamız gerektiği sonradan söyleniyor ve iade kabul edilmiyor. Bu kadar insanı yanıltmaktan utanmıyorsunuz. Yazık. Gereğinin yapılmasını istiyorum aksi halde hakkımı arayacağım.

Gülistan 563 Okunma

Cevaplar

  • Koçak Yayıncılık Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimize şikayeti ile ilgili olarak geri bildirim sağlanmış, çözüme yönelik açıklama yapılmıştır. Koçak Yayıncılıkla ilgili her türlü görüş öneri ve isteklerinizi 0 3124962710 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla , Müşteri İlişkileri Koçak Yayıncılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön