Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Numaraya SMS Gönderim İptali

673
Sedat
Sedat 23 Mart 16:38

Kocaeli Belediyesi alakam olmadığı halde sürekli olarak mesaj atıyor ve bunu engelleme veya kapatma yapamıyorum bu konuyla alakalı çok sorun çekenlerinde olduğunu düşünüyorum insanların haberi olmadan nasıl benim iletişim numaramı kullanıyorlar anlamış değilim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
74
4 gün önce

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Bsb - İzinsiz SMS

Kocaeli Belediyesi iznim olmadan telefonuma sürekli mesaj atmaktadır. SMS iptalinde linke tıklayıp iptal edilse bile atmaya devam etmektedir. Telefon numarama mesaj atmaya devam ettiğiniz taksirde sizi mahkemeye vereceğim, bıktırdınız vallahi! Bu işleri takip eden hiç mi yetkiliniz yok? SMS iptal et...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Bsb - İzinsiz SMS
profile
1
01 Mayıs

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Bsb İznim Olmadan SMS Atıyor

Kocaeli Belediyesi ile ilgim olmadığı halde sürekli olarak mesajlar alıyorum. Bu mesajları engelleyemiyorum ve bu durumdan çok rahatsızım. Bu sorunu bir an önce çözmenizi istiyorum. İletişim numaramın nasıl kullanıldığı hakkında bilgim yok ve bu durum beni rahatsız ediyor. Lütfen bu sorunu çözün.

profile
210
01 Mayıs

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nden Sürekli Mesaj Alıyorum

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile bağlı bulundukları siyasi parti ile ve Kocaeli şehri ile hiçbir bağım olmadığı halde sürekli olarak belediyeden mesajlar alıyorum ve resmen taciz ediliyorum. İşin kötü yanı numara görünmediği için bu mesajları engelleme şansım da yok. Bu sorunu bir an önce çözün.

profile
23
01 Mayıs

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Alakam Olmayan Mesajlar Atıyor

Kocaeli Belediyesi ile ilgim olmadığı halde sürekli olarak mesajlar alıyorum. Bu mesajları engelleyemiyorum ve bu durumdan çok rahatsızım. Belediye ile ilgili hiçbir işlem yapmadığım halde nasıl oluyor numaramı nereden buluyorsunuz. Bu sorunu bir an önce çözmenizi istiyorum. İletişim numaramın nasıl...

profile
65
01 Mayıs

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tanıtım Mesajı Atması

Yıllar önce bir dönem Kocaeli'de yaşadım fakat Kocaeli Büyükşehir Belediyesi o zamandan beri sürekli mesaj atıyor, ancak ben artık Kocaeli'de yaşamıyorum. Bu mesajlar beni oldukça rahatsız ediyor. Mesaj listenizden lütfen benim numaramı çıkarınız. Teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .