Koç Fiat Kredi Pert Olan Aracım Muvafakatname Bekliyor!

Bahar Ö. |

Aracı sigorta kurumunun talep ettiği muvafakatname sigorta şirketine gönderilmediğinden ödeme yapılıp kredi kapatılamıyor. Bu konuda yetkiliye ne müşteri olarak ben ne de sigorta şirketim ulaşamadığından mağdur durumdayım. Eğer bana veya sigorta şirketime Koç Fiat Kredi olarak geri dönüş yapılmazsa pert olan aracımın kredisinin kapatılamaması nedeniyle muhatap biri olmadığından savcılığa Koç Fiat Kredi ile ilgili suç duyurusunda bulunacağım.

Yetkililerin konuyla ilgili tarafıma acilen dönüş yapmalarını umarım.

tüketici numaram N575772

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar Ö.
  21 Şubat
  15:26

  KOÇ FİAT HİÇBİR İLETİŞİME GEÇMEDİ. FAKAT SİGORTA ŞİRKETİM BİR ŞEKİLDE KREDİMİ KAPATMAYI BAŞARDI.... SON GÜNLERDE KOÇ FİAT KREDİMİN ALİANZ SİGORTA TARAFINDAN KREDİNİN BİR KISMI KAPATILDIKTAN SONRA İLK 4 GÜN EKRANDAN ÖDENEN MİKTAR DÜŞÜLMEDİ VE ÜSTELİK KAPATMA BEDELİNE GÜNLÜK 110 LİRA FAİZ UYGULADI.ZARARIM MADDİ OLARAK YAKLAŞIK 550 TL..

 • Bahar Ö.
  13 Şubat
  10:47

  KOÇ FİAT KREDİ ŞİKAYETİM DOĞRULTUSUNDA HALA HERHANGİ BİR DÖNÜŞ YAPMADI. KURUMSAL BİR FİRMANIN BU DENLİ MÜŞTERİYİ HİÇE SAYMASINA İNANAMIYORUM....

 • Bahar Ö.
  10 Şubat
  15:31

  KOÇ FİAT KREDİ MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMIYORMUŞ.SİGORTA ŞİRKETİMDE KENDİLERİ İLE İRTİBAT SAĞLAYAMADIKLARINDAN PERT OLAN ARACIMIN KREDİSİ KAPATILAMIYOR. ZARARIMIN TAZMİNİNİ TALEP EDECEĞİM.