26 Nisan 2013 #1763975

KobiMaster Yetersiz Hizmet!

Kobi master e ticaret sitesi tarafından e ticaret sitemiz hakkında bir anlaşma yaptık ilk ödemelerimizi zamanında kredi kartı ile ödedik daha ilk başlarda gecikmeler olsada önemsemedik ancak mikro muhasebe proğramı ile ilgili entegrasyonu yapamadılar ve üzerinden bir yıl geçti her seferinde mikro yazılımdan yardım da aldık, buna rağmen başarılı olup entegrasyonu kuramadılar tabi ödeme günü gelince aradılar ve entegrasyonu reklam desteğini verdikleri sözleri anımsatıp bunları yaptıkları taktirde ödeme yapacağımızı söyledik, yine başarılı olamadılar bir dahamı kobi master hemen hukuka gidiyoruz.

Sukru 851 Okunma

Cevaplar

  • Sukru18 Nisan 2016

    Sorunları otomatiğe bağladığınız telefonlarla çözmeye kalkarsanız doğrudur haklısınız edepsize sormuşlar o da haklıyım demiş.

  • KobiMaster Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimize Mikro Entegrasyonu kurulumu stabil bir şekilde kurulup, teslim edilmiştir. Sonrasında Mikro Programının bulunduğu sunucu kendileri tarafından değiştirilmiştir. Sunucu değişikliğinde tarafımıza haber verilmemiştir,konfigürasyon ayarları değiştiğinden entegrasyon durmuştur. Uzak masa üstü sunucu bilgilerini kendilerinden defalarca istemimize rağmen bize iletmemişlerdir. Bize gerekli bilgileri iletmedikleri için kurulum yapılamamaktadır. Bizden kaynaklanmayan bu konuyla ilgili Kurulum bilgilerini ilettikleri taktirde müşterimizin konusu çözülecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön