16 Mart 2013 #1689343

Kobimaster E-Ticaret (Armain Teknoloji) ve Sanal Pazar Paramızı İade Etmiyor

KobiMaster yetkilisine inanarak eticaret sistemlerini almaya karar verdik hemen adımıza açılmış sanalpazar.com hesabı gönderildi ödemeyi yapmamız sağlandı.Ertesi gün henüz teslim etmedikleri yazılımları eksiksiz teslim aldığımız dahil imza istediler sonradan öğrendikki imza istedikleri dakikalarda sanalpazar.com a bizim şifremiz ve kullanıcı adımızla ödemenin kendilerine yapılması için onay vermişler!Ve sonra yazılımın ihtiyacımızı karşılmadığı ortaya çıktı ve bizi oyalamaya başladılar.


En son satıcı telefonlara çıkmadı oraya geliriz deyince utanmadan mail attı içeri almayız güvenliği geçemezsiniz diye. Sanalpazar.com' un firmaya karşı tedbir almasını ve paramızın iade edilmesini istiyoruz.

Selçuk 1.992 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk18 Mart 2013

    Kobimaster eticaret sistemi almak isterseniz yaşayacaklarınızın özeti; -önce her istediğinize olur diyen ve öyle düşünmenizi sağlayan bir satıcı ile görüşeceksiniz. -almaya karar verirseniz ödeme için ışık hızıyla sanalpazar.com' da sizin adınıza kullanıcı adı ve şifre açarak kendi açtıkları hesapla ödemeyi yapmanızı sağlayacaklar. -ödemeyi yaptığınız günün ertesi günü sözleşme ve kurulum onay formu gönderecekler. Henüz kurulumla ilgili hiçbirşey yapmamış olmalarına rağmen sizden kurulumun tamamlandığına ve herşeyi eksiksiz teslim aldığınıza dair imza isteyecekler. Biz imzalamadık sizde imzalamasanız sizede mail atıp çocuğu kandırmaya çalışır gibi komik şeyler söyleyecekler. -Sonra öğreneceksiniz ki size kullanıcı adı şifre açıp göndermelerinin ve ertesi günü herşeyi teslim aldığınıza dair imza istemelerinin ve bunda ısrar etmelerinin nedeni aynı anda sanalpazar.com ' da sizin kullanıcı adınızla ve şifrenizle kendilerine ödeme onayı vermek ve parayı garantiye almakmış. -Aradan 2-3 gün geçecek kurulumlar başlanacak ve problemler başlayacak destek ekibi sizi satıcıya yönlendirecek. -satıcı önce sizi biraz oyalayacak, tartacak yumuşatmaya çalışacak olmaz öyle şey ben konuşurum destekteki arkadaşlarla diyecek. -aradan 3-4gün daha geçecek satıcınında yavaş yavaş dönmeye başladığını göreceksiniz. -En son cep telefonuna da cevap vermeyecek -Firmayı arayacaksınız yetkili isteyeceksiniz yetkili telefonlarınıza çıkmayacak sonra kızacaksınız belki bizim gibi yakınım telefonlarıma çıkmazsanız atlar oraya gelirim diyeceksiniz -sizi müşteri koçu hanıma aktaracaklar tabiki değişen hiç bir şey olmayacak. amaç sizi oyalamak bu koç hanımdan paramızı iade edin dünyanın en iyi çözümünü bulsanızda bunları yaşadıktan sonra firmalarımızın çalışması sağlıklı olmaz diyeceksiniz yönetiminizden onay alın ödememizi iade edin diyeceksiniz konuşup döneceğini söyleycek mail atmayın arayın diyeceksiniz peki diyecek -sonra o cep telefonlarına bakmayan satıcının dili çözülecek size mail atacak "buraya gelemezsiniz istediğiniz gibi güvenliğimiz var içeri sokmayız" diyecek - -Ve anlayacaksınız "Karşınızda ticari ahlaktan bi haber insanlar tek amaçları paranızı size geri ödememek bunun için her yolu mubah sayacaklar" -bir umut sonra buraya yazacaksınız bizim gibi işimizi gücümüzü bırakıp mahkemelerde uğraşmayayım belki yola gelirler diye ! karar sizin...

  • Selçuk18 Mart 2013

    Firmaya sipariş verirken konuştuklarımız dışında hiçbir özel talebimiz olmamıştır konuyu saptırmaya ve bizi oyalamaya devam etmekteler. Acilen ödememizin iadesini bekliyoruz. Bu firma ile iş yapmayı düşünenler birkez daha düşünsünler ve bu sitede diğer sitede yazılanların başlarına geleceğini göze alarak karar versinler.

  • KobiMaster Temsilcisi18 Mart 2013

    Merhabalar, Yayınlanması konusunda desteklerinizi bekliyoruz Müşterimizin kurulumu 27 Şubat tarihinde tamamlanmıştır. SSL , Penta,İndex,Despec entegrasyonları kurulumları da tamamlanmıştır. Tasarım çalışmasında ise ana sayfa tamamlanmıştır. Despec entegrasyonu ile ilgili müşterimizin satın aldığı paket kapsamı dışında özel geliştirme gerektiren bir talebi olmuştur. Bu geliştirme despec tarafından desteklenmemektedir.Bu konuda kendisine bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca müşteri koçumuz müşterimiz ile birkaç defa telefonla iletişime geçmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön