22 Şubat 2013
Yorum Yap
#1647636

Unilever Yarışmada Yanlış Cevap Verdi!

Twitter'da Knorr Çabuk Çorba'nın 21. 02. 2013 tarihinde düzenlemiş olduğu yarışmada şu soru sorulmuştur: "Dünya'nın en çabuk asansörü hangi binadadır?" Kendi Facebook sayfalarında cevabın "Japonya'da Taipei" binasında olduğu yazmaktadır. Fakat Japonya'da Taipei diye bir bina yoktur. Taipei dedikleri bina Tayvan'da bulunmaktadır. Yapılan ilk hata bu noktadadır.


İkinci ve en önemli yanlış ise; Dünya'nın en hızlı asansörü Taipei binasında değil, Dubai'deki Burj Khalifa binasında bulunmaktadır. İnternette yapılacak olan kısa bir araştırma ile doğru cevaba ulaşmak mümkündür. Bu hata sonucunda doğru cevabı verenler mağdur edildi. Unilever'in yapılan bu hata ile ilgili yanlışı düzeltmesini istiyorum.

Aylin Aylin 245 Okunma

Cevaplar

  • Aylin12 Mart 2013

    E-mail ile geri dönüş yapılıp bilgi verilmiştir.

  • Aylin22 Şubat 2013

    Kesinlikle Unilever tarafından geri dönüş yapılmamıştır. Kopyala-yapıştır cevap yollanmıştır. Knorr firmasına güvenim kalmamıştır!

  • Knorr Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

Ziyaretçi Yorumları