18 Mart 2013 #1691166

Unilever Son Kullanım Tarihi Yakın Ürün Geldi Satış Yapamıyorum!

Davraz mah. 142 cd. ***Isparta adresinde işlettiğim Melek Market'e Mekpa gıda tarafından satılan knorr hazır çorbalar ve makarna sosları son kullanma tarihi yakın gönderilmiştir. bununla birlikte ürünü satan firma bir daha uğramamıştır. şu an için tarihi geçen bütün Knorr ürünler elimde kalmıştır. ve satış reyonumuzdan ürünü çekmiş bulunmaktayız.


Ürünün iadesi için ilgili firmayı defalarca aramamıza rağmen herhangi bir dönüşle karşılaşılmamıştır. ayrıca satışı yapan kişi ürünlerin iadesi olduğunu belirterek sizi zor bir durumda bırakmayacağım diye söz vermiştir.

Melek 342 Okunma

Cevaplar

  • Knorr Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön