Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Knights Mobile  Online Empire Pişmanlık

profile
15 Aralık 2022
214

Knight online empire pişmanlık son gelen güncelleme ile oyunun knight online ile hiçbir benzerliği ve alakası kalmamıştır. Yatırımımın tamamının iadesini istiyorum GM e discort üzerinden yazdım saçma sapan cevaplarla tatmin etmedi acil şekilde yatırımının tamamını hukuk birimleriyle geri alacağım.

Benzer Şikayetler

1

Knights Mobile Banned Hesaptaki Telefon No

profile
30 Mart
82

Knight Online Mobil oyununa başladım. Hesabım banlandı. Buraya kadar tamam, fakat şimdi yeni bir hesap oluşturmak istiyorum. Oyuna girmek için telefon numaram başka hesapta tanımlı diyor fakat o hesap kapatıldı. Ben yeni bir numara mı alacağım, yoksa banlı hesaptaki numara mı gitti? Böyle bir saçmal...

1

Knights Mobile İnsanları Aldatma

profile
27 Mart
93

Yaptıkları çekilişi görün bakın, kazanana değil Allah bilir kime verdiler her şey kanıtlı ilk oyun pm istedi kanıtları istedi. Daha sonra yazdığım zaman item verildi diyorlar. Nerede olduğunu sorduğum zaman böyle cevap vermeyip, çat her yerden engel ve susturma cezası.

1

Knights Mobile Haksız Yere Ban

profile
23 Mart
1.709

Bugün haksız yere sınırsız banlandım. Banlayan kişi o*** diye biri. Sahte ss almışım. Kanıt yok bir şey yok oyuna ciddi para ve zaman harcadım. Hukuki hakkımı arayacağım. Maddi harcamalarımı tazminat davası ile fazlasıyla alacağım. Oyununuz size kalsın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Akif

Alırsan yazsana tekrar ona göre emsal gösterip bende duruma bakayım

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 68 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz