Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Knights Mobile Knight Online Empire Game Pad

profile
24 Ekim 2022
636

Knight empire online game pad desteklemiyor. PUBG gibi oyunlarda kullanıyoruz fakat knight online empire de kullanamıyoruz. Acil destek istiyorum. Lütfen konu ile ilgili bir yetkili dönüş sağlasın. Hangi çağda yaşıyoruz. Çağa ayak uyduralım biraz lütfen.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 68 sa

Benzer Şikayetler

1

Knights Mobile Banned Hesaptaki Telefon No

profile
30 Mart
82

Knight Online Mobil oyununa başladım. Hesabım banlandı. Buraya kadar tamam, fakat şimdi yeni bir hesap oluşturmak istiyorum. Oyuna girmek için telefon numaram başka hesapta tanımlı diyor fakat o hesap kapatıldı. Ben yeni bir numara mı alacağım, yoksa banlı hesaptaki numara mı gitti? Böyle bir saçmal...

1

Knights Mobile İnsanları Aldatma

profile
27 Mart
93

Yaptıkları çekilişi görün bakın, kazanana değil Allah bilir kime verdiler her şey kanıtlı ilk oyun pm istedi kanıtları istedi. Daha sonra yazdığım zaman item verildi diyorlar. Nerede olduğunu sorduğum zaman böyle cevap vermeyip, çat her yerden engel ve susturma cezası.

1

Knights Mobile Haksız Yere Ban

profile
23 Mart
1.709

Bugün haksız yere sınırsız banlandım. Banlayan kişi o*** diye biri. Sahte ss almışım. Kanıt yok bir şey yok oyuna ciddi para ve zaman harcadım. Hukuki hakkımı arayacağım. Maddi harcamalarımı tazminat davası ile fazlasıyla alacağım. Oyununuz size kalsın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Osman

Şaka mı yapıyorsunuz oyunda game pad desteklemesi diye şikayet açamazsın adamlar herkes adil oynasın diye tüm destekleri iptal etmiş kendi yaptığı oyunda herkes parmaklarıyla ekrana dokunarak oynasın demiş game pad alan alamayan var bir eşitlik bozan durum oluyor bundan dolayı engellemişler

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 68 sa
Benzer Şikayet Yaz