Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Knights Mobile İtem Satışı

profile
09 Şubat
1.774

Haksız yere banlandığımı düşünüyorum. Hakkımı aramaya çalışırken oyunun bütün sosyal medya, discort ve WhatsApp her yerden engellendim gm'lerden birinin para karşılığı+10 iyi verdiğini ispatladım ama bunu diğer oyunculara duyurmayayım diye oyunun bütün sosyal mecralarından beni engellediler.

Benzer Şikayetler

1

Knights Mobile Banned Hesaptaki Telefon No

profile
30 Mart
82

Knight Online Mobil oyununa başladım. Hesabım banlandı. Buraya kadar tamam, fakat şimdi yeni bir hesap oluşturmak istiyorum. Oyuna girmek için telefon numaram başka hesapta tanımlı diyor fakat o hesap kapatıldı. Ben yeni bir numara mı alacağım, yoksa banlı hesaptaki numara mı gitti? Böyle bir saçmal...

1

Knights Mobile İnsanları Aldatma

profile
27 Mart
93

Yaptıkları çekilişi görün bakın, kazanana değil Allah bilir kime verdiler her şey kanıtlı ilk oyun pm istedi kanıtları istedi. Daha sonra yazdığım zaman item verildi diyorlar. Nerede olduğunu sorduğum zaman böyle cevap vermeyip, çat her yerden engel ve susturma cezası.

1

Knights Mobile Haksız Yere Ban

profile
23 Mart
1.709

Bugün haksız yere sınırsız banlandım. Banlayan kişi o*** diye biri. Sahte ss almışım. Kanıt yok bir şey yok oyuna ciddi para ve zaman harcadım. Hukuki hakkımı arayacağım. Maddi harcamalarımı tazminat davası ile fazlasıyla alacağım. Oyununuz size kalsın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Emre

Ss var mı bu item satışı hakkında elinde

Üzeyir

Merhaba elinde kanıt var mı

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 68 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz