Kliksa.com'dan Fiyat Farkının İadesini İstiyorum.

Koray A. |

07.04.2014 tarihinde vermiş olduğum 44217878 No'lu siparişimdeki cep telefonu fiyatı bir gün geçmeden artmış olup ürünü iptal ettirmek istediğimde genel merkezle, çağrı merkeziyle defalarca yapılan görüşmeler sonucu ürünün tutarı kredi kartıma iade edilmemiş ne yazık ki ürün hala tarafıma ulaştırılmamıştır. Kliksa.com acilen ürünümün tarafıma ulaştırılması, ansızın ortaya çıkan fiyat farkının tarafıma iade edilmesini, aksi taktirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı üzülerek bildiriyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray A.
  18 Nisan
  14:02

  bu fiyat farkı halen tarafıma yansıtılmadı, ne yazık ki sizin gibi bir kuruma aynı gün içerisinde bu fiyat farklılığı yakışmıyor, acilen bu zararın giderilmesini ve tarafıma acilen dönülmesini rica ediyorum.

 • Koray A.
  12 Nisan
  09:33

  Ne yazık ki tüm aramalarıma maillerime hiçbir şekilde yanıt verilmemiş olup ürünüm hala tarafıma teslim edilmemiştir. Çağrı merkezi elemanlarınız her defasında ilgili birime ilettiklerini söylemelerine karşın ürünüm hala teslim edilmedi.eğer ürünüm bugün itibariyle elime geçmediği taktirde tüm yasal yollara başvuracağımı medya olmak üzere tüm iletişim yollarını kullanarak müşterileri mağdur bıraktığınızı bildireceğim

 • 11 Nisan
  15:28

  Sayın Altıntaş,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com