Kliksa.com'dan Aldığım Ürünün Teslimatı Gerçekleşmedi!

Ömür G. |

Kliksa.com'dan 20.08.2013 tarihinde satın aldığım ütü masası halen tarafıma teslim edilmedi. İlgili web sayfasının iletişim bölümünden 3 kere mesaj göndermeme rağmen bu mesajların ikisine, içinde siparişimin ne zaman teslim edileceği ile ilgili hiçbir netlik içermeyen cevaplar gönderilirken, 27.08.2013 tarihinde gönderdiğim mesaja ise halen bir cevap gelmedi. Ürünü sipariş ettiğimde kargo süresi max 5 iş günü yazıyordu. Ancak şimdi o bilginin kaldırıldığını görüyorum. İnternet sitesine sabancı güvencesi yazmışlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömür G.
  04 Eylül
  12:09

  Otomatik gönderilen mesaj. Bana en az 9 kez bu mesaj geldi ama çözüme yönelik hiç bir şey yok. Böyle bir burdumduymazlık ömrüm boyunca hiç görmedim

 • 04 Eylül
  11:02

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com