06 Kasım 2014

Kliksa.com'dan Aldığım Telefon Bozuk

23.04.2014 tarihinde Kliksa'dan Samsung galaksi s4 mini telefon satın aldım. Telefonu aldığım ilk günden itibaren mobil veri ile internet bağlantısı yaptığım zaman telefon ısınıp kendiliğinden açılıp kapanıyor. Servise götürdüm yazılım güncellemesi yaptılar, ancak yine devam ediyor. Telefonumda düşme sonucu oluşan darbe izi mevcut bu nedenle de değişim yapmıyorlar. Müşteri hizmetleri de yardımcı olamıyor. Servisten arıza raporu almamı istediler, ancak servis böyle bir rapor vermeyecektir.

Ahmet 396 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet28 Temmuz 2015

    Telefonu çöpe attım. artık Kliksa ile hiçbir şekilde alışveriş yapmam. Hiç bir şekilde yardımcı olunmadı aksine iade süresi geçti, servisten rapor alın, yapabileceğimiz bir şey yok gibi soylemlerle karşılaştım.

  • Kliksa.com Temsilcisi06 Kasım 2014

    Sayın Güllü, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön